ŠÉF/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ PRO PLZEŇSKÝ KRAJ!

Neaktivní nabídka

60000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Hledáme vedoucího obchodního oddělení s NJ a AJ! Máte praxi v technickém oboru, rozumíte výrobním technologiím a orientujete se v produktech a materiálech? Jste z Plzeňského kraje? Pokud jste pokaždé odpověděli ano a nabídka vás zaujala, ozvěte se! Odpovíme všem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vybudování obchodního oddělení
  • Nastavení procesů a komunikace napříč společnosti
  • Určování obchodních strategií a vytváření portfolia
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o zákazníky i dodavatele
  • Spolupráce při vývoji nových produktů
  • Rozvoj a vzdělávání sebe i školení firemních zaměstnanců
  • Pravidelné reportování vedení společnosti

Co požadujeme?

  • Orientace ve výrobních technologiích, materiálech a produktech
  • Praxi a zkušenosti na obdobné pozici
  • Reprezentativní vystupování, výtečné komunikační a prezentační dovednosti- budete jednat se zákazníky
  • Týmového ducha, cílevědomost, nadšení a tah na branku- povedete tým
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost,
  • Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost MS-Office a ERP
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Co nabízíme?

  • Práci v malém přátelském kolektivu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Férové jednání, korektní a lidský přístup
  • Dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc
  • Možnost osobního rozvoje a seberealizace
  • Pravidelná školení a kurzy
  • Firemní automobil, telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Finanční prémiové ohodnocení za obchodní úspěchy