PLANT MANAGER

mzdové ohodnocení

Most

Máte zkušenosti z výrobní společnosti z pozice Plant manager? Vedete obchodní jednání v angličtině? Pošlete nám Váš životopis v AJ !!! Nadnárodní společnost hledá pro závod v Mostě ředitele závodu s technickým vzděláním na pozici: PLANT MANAGER

Pracovní náplň

  • Řízení výroby, kvality, údržby
  • Řešení problémů
  • Komunikace se zahraničním vedením společnosti
  • Řízení logistiky
  • Zodpovědnost za investice
  • Zodpovědnost za BOZP a PO a ŽP

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Zkušenosti ze středně velkého závodu
  • 5 let praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Zkušenosti s LEAN
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Dobré komunikační a organizační schopnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Roční bonusy
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Další benefity (závodní stravování atd.)

  • Lokalitu: Most