OPERÁTOR LAKOVNY - MOKRÉ LAKOVÁNÍ AŽ 40 000 Kč

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

Jsi zkušený lakýrník nebo absolvent, který ovládá lakovací pistole, preciznost je jeho druhé já a hodlá se přidat k týmu v moderní lakovně? Velice rádi ti dáme příležitost to zkusit a vypracovat se.Pošli mi svůj životopis a jdeme lakovat!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nadstandardně placené přesčasy

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na lakování drobných dílů a dveří pro kolejová vozidla
  • Klade se důraz na precizní pokrytí povrchu
  • Kontrola jakosti povrchu a tloušťky lakované vrstvy
  • Lakuje se ručně
  • Příprava podkladu a barvy

Co požadujeme?

  • Min. vyučen v oboru Lakýrník nebo praxe na podobné pozici
  • Zkušenost s mokrým lakováním velkou výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci a výkresech
  • Chuť ovládnout nízkotlakové a středotlakové pistole
  • Manuální zručnost, důkladnost a přesnost
  • Ochotu pracovat na 2 směny R/N

Co nabízíme?

  • Plat až 40 000 Kč
  • Příplatky za směnnost nad rámec ZP
  • 25 dnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na dopravu až 2000 Kč
  • Příspěvek na penzijko až 800 Kč
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Stravenky
  • Body z Cafeterie
  • Sportovní karta Active Pass
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Svoz z vybraných zastávek ZDARMA
  • Firemní akce
  • Místo výkonu - Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.