NÁKUPČÍ S AJ (AŽ 85.000KČ)

Neaktivní nabídka

65000 - 85000 Kč

Máte zkušenosti s mechanickými komoditami a domluvíte se v AJ? Baví Vás práce s oblasti nákupu a chcete získat zajímavé zkušenosti ve společnosti s mezinárodním rozsahem ? Pošlete mi svůj životopis a získejte zajímavou práci!

Pracovní náplň

  • Budete mít na starosti zpracování poptávek.
  • Pravidelně budete komunikovat s dodavateli i v AJ.
  • Budete mít odpovědnost za vedení administrativy o nákupech.
  • Musíte zvládnout komunikaci s dalšími odděleními.
  • Asertivní vystupování, organizační schopnosti.

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ vzdělání
  • Výborná znalost AJ
  • Aktivní řidič (průkaz sk. B)
  • Praxe s komoditami, případně v automobilovém průmyslu

Co nabízíme?

  • Možnost občasné práce z domu
  • Příspěvek na jídlo
  • Možnost příspěvku na penzijko
  • Proplácení přesčasů
  • Denní využití AJ
  • Příležitost i pro absolventy
  • Lokalita: Přelouč

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.