VEDOUCÍ LÉKÁRNÍK/CE

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte dokončené VŠ vzdělání a atestaci v oboru farmacie? Máte organizační schopnosti a jste schopný/á řídit běh lékárny? V tom případě jste ideální kandidát/ka! Jeden z nejsilnějších lékárenských řetězců v ČR hledá kandidáty na pozici VEDOUCÍ LÉKÁRNÍK (35 – 45 000 Kč).

Pracovní náplň

  • Vedení administrativy související s chodem lékárny (evidence léků, nákup ostatního zboží, skladové zásoby atd. )
  • Vedení lékárníků a asistentů
  • Odborné zastupování lékárny ve vztahu k dalším subjektům (farmaceutické firmy apod.)
  • Odborné zastupování při poskytování lékárenské péče ve veřejné lékárně
  • Odborný výdej léčiv
  • Konzultace s pacientem
  • Komunikace s lékaři
  • Hodnocení účinků léků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - farmaceutická fakulta (Brno, Hradec Králové, event. Bratislava)
  • Atestaci v oboru farmacie
  • Organizační schopnosti a schopnost vést tým
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství
  • Ochotu průběžného vzdělávání a sledovat dění v oboru

Co nabízíme?

  • Možnost kariérního růstu v silné společnosti
  • Interní vzdělávací program
  • Účast na odborných vzdělávacích akcích a konferencích
  • Motivační systém odměňování (základní mzda + měsíční bonus)
  • Moderní pracovní prostředí
  • Místo práce: různé regiony ČR