VÝROBNÍ PLÁNOVAČ (60-85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

V oblasti plánování se pohybujete delší dobu a málo co vás překvapí? Zvládáte komunikovat v anglickém jazyce a hledáte nové výzvy? Tak to mi musíte zaslat Vaáš aktuální životopis! Srojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici VÝROBNÍ PLÁNOVAČ (60-85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Dlouhodobé plánování kapacit
  • Odhalování a odstraňování překážek plnění plánu
  • Tvorba analýz
  • Dodržování provozní strategie
  • Prosazování změn u vedení
  • Komunikace a reporting

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti plánování výroby
  • Zkušenosti s controllingem
  • Certifikace AICP nebo APICS výhodou
  • Schopnost komunikace v anglickéme jazyce
  • Pokročilá znalost MS Office - především Excel

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění, stravenky
  • Notebook, telefon
  • Vzdělávací kurzy
  • Bonusy a prémie

  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko
  • Nástup možný ihned