KONSTRUKTÉR (35-45-000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte pracovní pozici CATIA designéra ve vývoji pro významnou nadnárodní společnost automotive? Baví Vás 3D modelování? Máte dobrou prostorovou představivost? Domluvíte se anglicky? Pošlete mi životopis i v angličtině!

Pracovní náplň

  • Vývoj designových prvků a návrhy
  • 3D modelování
  • Analýzy a evidence v ERP systému
  • Správa technické dokumentace
  • Koordinace na základě požadavků zákazníka

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • Znalost CATIA V5 - PODMÍNKOU
  • AutoCAD (praxi ve 3D modelování)
  • Anglický jazyk - středně pokročilou úroveň
  • Prostorovou představivost, pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Home Office
  • Sick-Days
  • Pracovní notebook a telefon
  • Příspěvky na penzijní, životní pojištění
  • Příspěvky na kulturu a zdraví
  • Lokalita: Teplice