VEDOUCÍ TECHNOLOG - PLYNOVÁ ZAŘÍZENÍ (55-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Máš zkušenost s plynovými technologiemi? Víš co je P&ID a umíš číst v 2D výkresech? Nemáš problém uvést do provozu zařízení a domluvíš se anglicky? Pak jste právě vy člověkem, kterého hledáme! Perspektivní společnost hledá novou posilu na pozici: PLYNOVÁ ZAŘÍZENÍ - VEDOUCÍ TECHNOLOG (55-65.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Tvorba schéma potrubí a přístrojového vybavení- P&ID
  • Účast na nových technologiích a jejich návrhu
  • Komunikace s dodavateli
  • Dozor nad registraci a certifikaci výrobku
  • Příprava výrobní dokumentace
  • Vedení malého týmu
  • Jednou měsíčně výjezd za zákazníkem

Co požadujeme?

  • Máš min. SŠ technického směru?
  • Nechybí ti zkušenost s vedením lidí?
  • Máš praxi s instalacemi plynových technologii?
  • Domluvíš se anglicky?
  • Umíš číst v 2D a 3D výkresech (AutoCAD výhodou)?
  • Víš co je Inventor?

Co nabízíme?

  • Flexibilní začátek/ konec pracovní doby
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na stravování
  • Příležitosti k osobnímu i profesnímu rozvoji
  • Stabilní zázemí a dlouhodobé zaměstnání

    Lokalita: Praha - Východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.