HLAVNÍ ÚČETNÍ (60.-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

Máte alespoň SŠ vzdělání ekonomického směru a víceleté zkušenosti s komplexním zpracováním účetnictví? Jste organizačně schopní? Hledáte zajímavou práci, která Vám nabídne stabilní zázemí a příjemné prostředí? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Mezinárodní společnost se silným postavením na evropském trhu hledá posilu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (60.-70.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní účetnictví
  • zpracování agendy DPH, podkladů pro DPPO
  • vedení a rozvoj týmu podřízených pracovníků
  • odborná podpora v oblasti účetnictví
  • příprava měsíčních a ročních uzávěrek
  • k ruce budete mít daňového poradce a auditora

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - ekonomického směru
  • víceletou praxi ve zpracování komplexního účetnictví (větší společnost výhodou)
  • znalost účetnictví, daní, zákonů a souvisejících předpisů

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • motivační finanční ohodnocení + bonusy
  • pružná pracovní doba
  • 7 dní dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijko
  • příspěvek na vzdělávání
  • snížený hodinový fond 140 hod./měsíc
  • prostor pro další profesní rozvoj
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Praha