Marketingový specialista

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste člověk, pro kterého je výkon samozřejmostí? Chápete, že přeměna myšlenky na produkt vyžaduje odhodlání, nové myšlení a spolupráci? Pak jste člověkem, kterého hledáme. Jsme skvělý tým lidí a společně vytváříme unikátní produkty. Hledáme do svého kruhu specialistu na marketing.

Pracovní náplň

  • Plnění marketingových činnosti dle strategického plánu a jeho tvorba
  • Příprava, zpracování, vyhodnocení a interpretace výsledků výzkumů a analýz
  • Propagace společnosti na sociálních sítích, tvorba a aktualizace www a propagačních materiálů
  • Realizace externí a interní komunikace
  • Příprava a korektura textů
  • Spolupráce s produktovým marketingem a obchodními týmy skupiny
  • Aktivní účast na strategických projektech a tvorbě marketingové strategie
  • Příprava, koordinace a realizace aktivit v rámci společenské odpovědnosti firmy
  • Vyhodnocování efektivity marketingových činností

Co požadujeme?

  • Min SŠ
  • Znalost ekonomiky, obchodu nebo marketingu výhodou
  • Zkušenost ze strojírenství
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Znalost analytických nástrojů a práce s daty
  • Kreativní přístup k práci, analytické a logické myšlení
  • Pečlivost, mladého ducha a smysl pro humor
  • Komunikativní znalost AJ

Co nabízíme?

  • 7,5 hod pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + výhody pro rodiče
  • Možnost dalšího rozvoje (vzdělávání, vedení projektů)
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost využití home office
  • Příspěvky na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijko
  • Po ZD navýšení platu
  • Firemní grilování, fitko
  • Pracoviště: Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.