PROFÍK S EXCELEM (33-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Nadnárodní výrobní společnost právě hledá PROFÍKA S EXCELEM (33-40.000 Kč) do týmu, který se orientuje v personalistice. Odpovídáte naším požadavkům? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Pracovní náplň

  • podpora HR oddělení
  • komunikace napříč firmou
  • vytváření tabulek v MS Excel
  • vytváření reportů a analýz
  • práce v HR systémech

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, nejlépe obor Ekonomika/administrativa
  • POKROČILÁ ZNALOST MS EXCEL
  • praxi v personalistice - výhodou
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • proaktivitu, komunikativnost, smysl pro spolupráci

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dovolená navíc
  • možnost profesního a karierního růstu
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • lokalitu: Lovosice