ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR PLC (35-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte vzdělání v elektro oboru a navíc zkušenost s PLC programováním? Zvládnete komunikovat v anglickém jazyce? Pokud ano, hledáme právě Vás! Tradiční výrobní společnost hledá do svého kmene nové pracovníky na pozici: ZKUŠENÝ PROGRAMÁTOR PLC (35-55.000 Kč)

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • zejména programování řídících systémů PLC
  • provádění servisních zásahů u zákazníka společnosti
  • komunikace se zákazníkem a konzultace zákazníkova požadavku
  • vzdálená správa řídícího zařízení
  • spolupráce s kolegy při vývoji, instalaci a realizaci

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru (elektro, průmysl, programování)
  • dobrá znalost programování PLC, HMI a SCADA aplikací
  • PLC - Siemens - Step 7, TIA Portal
  • výhodou bude znalost Allen Bradley a Beckhoff
  • znalost systémů pro dohled, řízení a sběr dat SCADA - WinCC, In Touch
  • ochotu pracovat v ČR i v zahraničí (může být i více jak 50 % za měsíc)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B
  • technické a inovativní myšlení

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání s měsíčními i ročními bonusy
  • po zkušební době Vám vyplatíme náborový příspěvek 10.000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění (400 Kč - 500 Kč/měsíc)
  • závodní stravování a možnost ubytování
  • odměna při významných životních událostech
  • jazykové vzdělávání v malých skupinkách
  • slevy na firemní produkty

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Jihlava + celá ČR a zahraničí