KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (až 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání technického zaměření a zkušenosti jako strojní konstruktér? Říká vám něco pantograf, telloc nebo černá skřínka do vlaků? Máte zájem pracovat pro špičku ve svém oboru a dále se vzdělávat? Chcete mít flexibilní pracovní dobu a je pro Vás důležité používat v práci angličtinu? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se součástí týmu na pozici: KONSTRUKTÉR VE STROJÍRENSTVÍ (až 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • tvorba a správa projektové dokumentace
  • návrh optimálního řešení dle požadavků zákazníka
  • kompletní tvorba dokumentace, vč. kusovníků a výkresů
  • technická podpora oddělením montáže a výroby
  • komunikace s mezinárodními týmy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na pozici strojního konstruktéra výhodou
  • znalost konstrukce ve 3D CAD systémech
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace s kolegy i zákazníky
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odborné kurzy a školení
  • Uplatnění pro absolventy
  • Cestování do zahraničí

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!