PHP VÝVOJÁŘ, I REMOTE (AŽ 80 000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Pojď do pohodovýho týmu vývojářů a testerů vyvíjet velkou webovou aplikaci. Díky ní mohou naši klienti, nacházet talenty, které jiným zůstávají skryty. Pohledy všech se upírají k budoucnosti, proto i my držíme krok a jsme technologicky stále na výši.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Máme opravdu velkou aplikaci, takže tě čeká vývoj robustní architektury.
  • Dostaneš do jednoho z našich 5členných vývojových týmů a budeš se podílet na jejím vývoji a zlepšování, protože zákazníci nejsou nikdy spokojení.
  • Taky neustále děláme refaktoring a posouváme celý stack vpřed.

Co požadujeme?

  • V našem stacku děláme hlavně s PHP a pokud znáš zrovna verzi 7.x bude to ještě lepší.
  • Taky u nás budeš používat rabbitNQ, REDIS, JS, vue, Mongo a MySQL.
  • Když se k tomu domluvíš alespoň trochu anglicky, budeme rádi.

Co nabízíme?

  • Nejsme korporát, takže si u nás neužiješ byrokracii a zákazníci jsou daleko od nás, takže upjatý dress-code tady taky nenajdeš.
  • Co u nás najdeš je skvělá parta lidí, co drží pospolu.
  • Taky jezdíme na různé konference, kde se můžeš přiučit.
  • Nabízíme i možnost částečného HO, nebo remote.
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.