LETECKÝ MECHANIK - ELEKTRO (24-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Láká Vás práce v letectví a máte SŠ/VŠ vzdělání v elektro oboru? Jste absolventem nebo již máte zkušenosti jako letecký mechanik? Chcete se podílet na testování systémů a jejich seřízení? Staňte se součástí společnosti s mezinárodním přesahem na pozici: LETECKÝ MECHANIK - ELEKTRO (24-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • instalace přístrojového vybavení a dalších elektro komponentů
  • práce dle výkresové dokumentace a technologických postupů
  • oživení napájení letadel
  • kontrola funkčnosti systémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru Elektromechanik/Mechanik-elektrotechnik, letecký mechanik
  • hledáme absolventy, ale i zkušené mechaniky
  • ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • pravidelné měsíční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost využít ubytování
  • práci na jednu směnu
  • příležitost pro ABSOLVENTY
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle dohody)
  • místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)