ELEKTRONIK/ELEKTROTECHNIK Praha (32-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

32000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a hledáte nové pracovní uplatnění na jednosměnný provoz? Jste pečlivý, komunikativní a je na Vás spolehnutí? Chcete pracovat v přátelském prostředí? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Česká rostoucí společnosti navrhující a vyrábějící elektro komponenty hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTRONIK/ELEKTROTECHNIK Praha (32-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování schémat zapojení a mechanických sestav elektrotechnických zařízení
  • Práce s elektro dokumentací
  • Zkoušky elektrických výrobků
  • Komunikace se zákazníky v rámci používání zařízení

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku o odborné způsobilosti 50/1978 §5
  • Zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič) – občasné výjezdy 1-2x za měsíc

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pravidelné odměny
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Vzdělávací kurzy, školení a další zaměstnanecké výhody

  • Vhodné i pro ABSOLVENTY!

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha