PROCESNÍ INŽENÝR (45.-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

Baví Vás práce v automotive? Chcete se stát součástí nové rozrůstající se společnosti a předvést, co ve Vás opravdu je? Tak mi zašlete svůj životopis, protože aktuálně hledáme nového PROCESNÍHO INŽENÝRA (45.-60.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Správa výrobní dokumentace a její aktualizace
  • Optimalizace procesů
  • Zavádění nových linek a strojů do výroby
  • Zlepšovací návrhy a jejich implementace do výroby
  • Tvorba návodek a školení operátorů
  • Zavádění Lean metod

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání - technické
  • Praxi na obdobné pozici 2 roky
  • Komunikativní angličtina je nutností

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Měsíční bonusy
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: v těsné blízkosti Plzně