PEDIATR NA LŮŽKOVÉM ODDĚLENÍ (AŽ 110.000 KČ + PŘÍPLATKY)

Neaktivní nabídka

50000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Jste lékař, mající Specializovanou způsobilost v oboru Pediatrie? Nebo máte Základní pediatrický kmen či jste v přípravě? A nebo Vás obor Pediatrie láká? Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: PEDIATR NA LŮŽKOVÉM ODDĚLENÍ (AŽ 110.000 KČ + PŘÍPLATKY)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Péče o pacienty na lůžkovém oddělení
  • V případě zájmu práce i na ambulanci
  • Komunikace s dětskými pacienty a rodiči
  • pracovní doba PO-PÁ na ranní směně + pohotovosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání na lékařské fakultě
  • Základní pediatrický kmen nebo v přípravě NEBO Specializovaná způsobilost v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové ohodnocení - dle Vaší specializace
  • Možnost využití nemocničního bytu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na volnočasové aktivity a dovolenou

  • Místo výkonu práce: okolí Olomouce

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.