PROCESNÍ INŽENÝR (od 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Máte zkušenosti z výrobní společnosti a ovládáte chemii? Chcete za sebou vidět výsledky a být za ně ohodnocen? Staňte se součástí výrobní a distribuční firmy, špičky ve svém oboru! Zašlete mi Váš životopis na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR (od 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • optimalizace a koordinace výrobních zařízení
  • optimalizace technologických procesů
  • řízení provozu výrobní linky a vedení výrobní dokumentace
  • analýza a řešení poruch strojů a zařízení
  • optimalizace výrobních nákladů
  • koordinace výroby a údržby strojů
  • technická podpora prodeje

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ chemického nebo technologického směru
  • praxe v chemickém oboru
  • angličtina výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • cílevědomost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • mzdu respektující úroveň znalostí a dovedností
  • měsíční odměny a roční prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvyšování kvalifikace
  • práce vhodná pro muže i ženy

  • místo výkonu práce: okres Bruntál