JUNIOR PROCESNÍ INŽENÝR (od 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Bruntál

Jsi absolventem / absolventkou v chemickém oboru a hledáš svou příležitost? Chyť šanci za pačesy a pojď to zkusit s námi! Výrobní společnost hledá: JUNIOR PROCESNÍ INŽENÝR (od 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • analýza příčin poruch zařízení
  • navrhování řešení poruch
  • plánování provozu výrobních linek a jejich řízení
  • podpora prodeje

Co požadujeme?

  • vzdělání chemického směru
  • praxe v chemické výrobě výhodou
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovní

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • smlouva na dobu neurčitou
  • dovolená 25 dní
  • prémie
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na dopravné, možnost ubytování

  • místo výkonu práce: okolí Bruntálu