ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ NA 2 SMĚNY (34 - 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v elektro oboru? Vlastníte vyhlášku 50 §6? Dokážete opravit závadu v elektronice výrobního stroje? Chce za svoji práci dostávat férovou odměnu? Bereme Vás! Pošlete životopis. Stabilní výrobní firma hledá kolegu na pozici: ELEKTRO ÚDRŽBÁŘ NA 2 SMĚNY (34 - 40.000 KČ)

Pracovní náplň

  • preventivní a akutní elektro údržba strojů
  • zajištění plynulého provozu výroby
  • práce s elektro dokumentací
  • spolupráce s mechaniky a technology
  • práce na elektro instalacích

Co požadujeme?

  • alespoň vyučení v oboru elektro
  • platnou vyhlášku 50/1978 sb. §6
  • praxe s údržbou strojních zařízení
  • ochotu pracovat na ranní a odpolední směnu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonusy a prémie
  • závodní jídelna
  • parkování v areálu
  • příspěvek na pojištění

  • lokalitu Brno