ELEKTROTECHNIK-ZAJÍMAVÉ BENEFITY

Jsi technicky založený, disponuješ vyhláškou 50 a diagnostika ti nečiní sebemenší problém stejně jako následné opravy, či možné inovace? Pak jsi to právě Ty, koho hledáme.Pošli mi svůj životopis a zjistíme, jestli i My jsme pro tebe ti praví!

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřena na včasnou diagnostiku poruch a jejich odstranění
  • Udržuje a zajišťuje bezporuchový chod strojů ve svěřeném úseku
  • Spolupracuje na údržbě zařízení a budov
  • Podílí se na zařazení nových zařízení a strojů do provozu
  • Je součástí týmu, který navrhuje inovativní řešení na zefektivnění výrobního procesu

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU elektro nebo strojní
  • Vyhláška 50, min. §6
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe na obdobné pozici vítána
  • Svářečský průkaz velkou výhodou
  • Manuální zručnost, samostatnost, proaktivita
  • Chuť učit se novým postupům
  • Ochotu pracovat R/N 12hod.

Co nabízíme?

  • Plat až 38 000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • Nadstandardní příplatky za směnost
  • Příspěvěk na dopravu až 2000,- Kč
  • Příspěvek na penzijko až 800,- Kč
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Body z Cafeterie
  • Sportovní karta Active Pass
  • Propracovaný zaškolovací systém
  • Svoz z vybraných zastávek ZDARMA
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: BRNO

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.