Mzdová účetní v Brně (od 33000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 40000 Kč

Hledáte pracovní uplatnění na pozici mzdové účetní v Brně? Máte praxi v oblasti zpracování mzdové agendy společnosti? Jste pečlivá, zodpovědná a samostatná osobnost? Pak hledáme právě Vás? Úspěšná česká společnost hledá novou posilu do svého týmu: MZDOVÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • zpracování mzdových podkladů pro cca 85 zaměstnanců
  • výpočet srážek, náhrad ze mzdy; pojistného na zdr. a soc. pojištění; zálohy na daň z příjmů
  • zpracování mzdových listů, ročního vyúčtování daně, ELDP
  • zástup hlavní účetní
  • tvorba pracovních smluv, mzdových výměrů
  • evidence docházky, BOZP, školení řidičů, lékařské prohlídky,
  • komunikace se státními institucemi
  • podpora personálního řízení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi z pozice mzdové účetní a trochu i z personalistiky
  • zkušenost se zpracováním mzdové agendy společnosti
  • ovládání některého z účetních SW
  • dobrá znalost MS Office
  • NJ, AJ výhodou, není nutností
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • 25 dní volna
  • fajn kolektiv a příjemné prostředí
  • spoustu bonusů a benefitů
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy – jazyky, odborné
  • 13. plat
  • flexibilní pracovní doba
  • pokud doba dá, večírky a teambuildingy
  • místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.