ÚČETNÍ DO VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI (25-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Tradiční výrobní společnost hledá nového člena týmu účtárny.

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • zpracování účetní agendy výrobní společnosti
  • zodpovědnost za přijaté faktury, pokladní doklady, cestovní doklady
  • zpracování DPH přiznání a všech příslušných povinností
  • inventarizace dohadných položek atd.
  • kontrola účetnictví před zpracováním
  • příprava podkladů pro reporting
  • spolupráce při auditu, měsíčních závěrkách, inventurách
  • práce ve stabilním 10 členném týmu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně ekonomického směru
  • praxe v oboru minimálně ze školní praxe
  • znalost balíčku MS OFFICE (Excel, Word, Outlook)
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, týmovost

Co nabízíme?

  • smlouvu na HPP u stabilního zaměstnavatele
  • pravidelnou výplatu s měsíčními bonusy
  • po zkušební době Vám vyplatíme náborový příspěvek 10.000 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění (400 Kč - 500 Kč/měsíc)
  • odměna za doporučení nového kolegy (10 - 20.000 Kč)
  • jazykové vzdělávání v malých skupinkách max po 3 lidech
  • chutné závodní stravování a slevy na firemní produkty
  • firemní akce (Rodinný den, volné lístky na lokální kulturní aktivity,...)

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Jihlava