ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU (až 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste v účetnictví jako ryba ve vodě a chtěli byste se stát součástí nadnárodní společnosti, která má silné postavení na trhu? Hledáte dlouhodobé stabilní uplatnění v tom, co Vás baví? Pracovali byste rádi v moderním přátelském prostředí, kde je kladen důraz na kvalitní zaškolení a individuální adaptaci? Pokud jste to Vy, pošlete mi Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: ÚČETNÍ S ANGLIČTINOU (až 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení a zpracování účetnictví
  • účtování firemních platebních karet
  • zpracování došlých faktur a bankovních výpisů
  • fakturace v rámci sesterských společností
  • provádění měsíčních uzávěrek
  • příprava dat pro daňová přiznání
  • komunikace s externí poradenskou společností

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
  • předchozí praxi na pozici účetní
  • znalost českých účetních předpisů
  • velice dobrá znalost MS Office Excel
  • znalost ERP systému
  • znalost anglického jazyka (denní komunikace)

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost denního využití cizího jazyka
  • příspěvek na dopravu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na stravování
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost kariérního rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!