ELEKTROPROJEKTANT junior (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou školu v elektrotechnickém oboru zaměřeném na energetiku nebo silovou elektroniku? Zajímají Vás projekty z oblasti energetiky? Chcete pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která spolupracuje s významnými klienty jako je např. ČEZ nebo PRE? Chcete pracovat v příjemném prostředí s rodinnou atmosférou? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní společnost, která se orientuje na komplexní energetická řešení hledá posilu na pozici: ELEKTROPROJEKTANT junior (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Projektování elektrických stanic (110kV – 420 kV)
  • Zpracování všech stupňů projektové dokumentace
  • Koordinace činností v rámci projektu
  • Komunikace se zákazníky po celou dobu projektu

Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxi v oboru na obdobné pozici – výhodou
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/78 sb.
  • Znalost programu AutoCAD
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným jádrem
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové kurzy
  • Práci na zajímavých projektech

  • Nástup možný IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!