VÝPOČTÁŘ S AJ - ENERGETIKA (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vysokoškolské vzdělání v technickém směru a znalost anglického jazyka? Orientujete se v problematice tepelných strojů a zařízení? Máte zkušenosti a znalosti v oblasti provozu kotlů, nárhu koncepce kotlů a tepelných výpočtů? Tak to jste ideální kandidát! Významná energetická společnost hledá kolegu / kolegyni na pozici VÝPOČTÁŘ S AJ - ENERGETIKA (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Podpora nabídkové a projekční činnosti
  • Tepelně technické výpočty
  • Vypracovavání podkladů pro objednávání přístrojů
  • Spolupráce při vývoji
  • Aktivní účast na uvádění produktů do provozu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost tepelných výpočtů
  • Orientaci v problematice tepelných strojů a zařízení
  • Praxi na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Dny zdravotního volna
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na vzdělávání, jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Penzijní připojištění

  • Lokalitu: Brno