ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO (až 55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás práce v testovacích laboratořích anebo byste se rádi tuto práci naučili? Chtěli byste se stát součástí nadnárodní výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Hledáte dlouhodobé stabilní uplatnění v tom, co Vás Baví? Pracovali byste rádi v moderním pracovním prostředí, kde je kladen důraz na kvalitní strojové vybavení? Pokud jste to Vy, pošlete mi Váš životopis a staňte se součástí týmu na pozici: ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO (až 55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění interních a externích testů v laboratořích
  • provádění klimatických, mechanických a EMC zkoušek
  • vytváření dokumentace dle potřeb vývojového oddělení a podpora výroby
  • navrhování testů a testovacích zařízení pro jejich provedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti s testováním elektrických zařízení výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace s nadřízeným)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (cesty do laboratoří a ke klientům)

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • příležitost pro absolventy
  • příspěvek na stravování
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • moderní strojové vybavení
  • možnost kariérního rozvoje

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!