BOREC NA SEŘÍZENÍ VSTŘIKOLISŮ (28-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Seřizování vstřikolisů pro tebe není cizí pojem?Zajímáš se o moderní technologie a sériovou výrobu? Obsazujeme pozici pro nadšence, který se bude zajímat i o kvalitu finálního výrobku, buď náš nový BOREC NA SEŘÍZENÍ VSTŘIKOLISŮ (28-32.000 Kč)).

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřizování vstřikolisů a nastavení parametrů
  • Pravidelná péče o svěřené zařízení
  • Zajištění souladu s technickou dokumentací
  • Celkové zastřešení a hlídání chodu sériové výroby
  • Zajištění kvality výrobků

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Parťáka, který má zkušenosti v oboru elektro a hydrauliky
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Za svou práci dostaneš včas a dobře zaplaceno
  • Odborné vzdělávání a možnost se posunou kupředu
  • Obědy na pracovišti za cenu svačiny
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Budeš pracovat v příjemném prostředí a používat nadčasové technologie
  • Postaráme se o tvůj pracovní oděv a pomůžeme s dopravou

  • Místo výkonu práce: Česká Třebová