ASISTENT/KA OBCHODNÍHO TÝMU Praha

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s administrativou? Chcete se stát prvou rukou obchodního týmu a zároveň dělat zodpovědnou a samostatnou práci? Pak hledáme právě Vás! Rostoucí obchodně-výrobní společnost hledá posilu do obchodního oddělení na pozici: ASISTENT/KA OBCHODNÍHO TÝMU Praha

Pracovní náplň

  • administrativní podpora obchodního týmu
  • zpracování objednávek
  • příprava kalkulací
  • vystavení faktur
  • komunikace se členy obchodního týmu
  • práce v interním systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • schopnost si přečíst emaily v angličtině
  • uživatelskou znalost MS Office
  • praxe v administrativě výhodou
  • organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • moderní pracovní prostředí
  • stravenky
  • multisport kartu
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na vzdělávací kurzy

  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.