VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY (29-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte praxi ve výrobě? Jste člověk s přirozenou autoritou? Chcete být hlavou týmu a vést ho k větším výkonům a úspěchům? Do stabilní společnosti v Pardubicích hledáme kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBNÍ LINKY (29-32.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení a kontrola operátorů výrobní linky
  • Kontrola kvality odvedené výroby
  • Školení podřízených kolegů
  • Spolupráce na zlepšování výrobního procesu
  • Kontrola a evidence docházky a další administrativa

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenost s vedením pracovního týmu
  • Praxi ve výrobním podniku
  • Ochota pracovat na 12-ti hodinové směny (krátký - dlouhý týden)
  • Spolehlivost, zodpovědnost a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Čisté a klimatizované prostředí
  • Možnost sebevzdělávání a kariérní růst
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu

  • Místo výkonu: Pardubice