SUPERVISOR EXPEDICE (40-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáme schopného leadera pro vedení týmu logistiky! Umíte anglicky a máte již zkušenosti na obdobné pozici? Zašlete nám Váš životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici SUPERVISOR EXPEDICE (40-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace a vedení oddělení expedice
  • rozvoj zaměstnanců v oddělení
  • podpora implementace automatizace
  • zabezpečení nepřetržitého balení a koordinace s příslušnými logistickými a výrobními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU
  • zkušenosti s vedením týmu logistiky
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost MS Office - převážně MS Excel
  • znalost pojmů FIFO, Kaizen, FMEA výhodou

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • příspěvky na kulturu, sport a vzdělávání
  • osobní placené volno

  • Lokalita: Chomutov