TECHNICKÝ ASISTENT (24 - 28.000 Kč)

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

Významná firma působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu novou posilu na pozici technický asistent (24-28.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce s úseky technologie, vývoje, kvality a výroby
  • projektová práce a kooperace
  • vytváření reportů, pochopení jednotlivých KPI a názvosloví
  • spolupráce na aktivitách v rámci projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického směru podmínkou
  • anglický jazyky na středně pokročilé úrovni - denní využití
  • komunikativnost, pečlivost
  • pozice vhodná i pro absolventa

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • vzdělávací kurzy
  • volné čerpání příspěvků na kulturní a zdravotní potřeby
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní pojištění
  • pozici vhodnou pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Teplicko