SPECIALISTA EDI (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte všeobecný přehled v informačních a komunikačních technologiích? Komunikujete v angličtině a chcete si jazykové dovednosti dále rozvíjet? Staňte se SPECIALISTOU PRO ELEKTRONICKOU VÝMĚNU DAT (50-70.000 Kč)!!! Pošlete nám Váš životopis!

Pracovní náplň

  • Zajištění provozu elektronické výměny dat
  • Zajištění optimálního toku výrobků a dat, komunikace s externími partnery
  • Vývoj a optimalizace elektronické výměny dat, překladové mapy
  • Správa IBM Sterling Integrator a EDI v SAP
  • Implementace změn a nových požadavků
  • Analýzy, příprava technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ obor Informatika apod.
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s elektronickou výměnou dat
  • Všeobecný přehled v informačních a komunikačních technologiích
  • Znalost SAP, EDI a Sterling Integrator výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Denní využití anglického jazyka
  • Velký výběr z teplých jídel
  • Lokalita: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.