INŽENÝR ROBOTIZACE A AUTOMATIZACE (38–50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

38000 - 41000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete pracovat pro mezinárodní korporaci? Chcete se podílet na návrzích automatizovaných linek? Baví Vás sestavování strojů a robotů? Potom hledáme právě Vás! Pošlete nám Váš životopis na pozici: MACHR PŘES ROBOTIKU A VÝROBNÍ AUTOMATIZACI (38.000 – 50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce s technology na návrzích automatizovaných linek
  • Zpracování rozpočtu a jeho následné obhájení
  • Sestavení a instalace jednotlivých strojů a robotů
  • Vytvoření manuálů obsluhy a údržby

Co požadujeme?

  • Elektrotechnické vzdělání (vyhláška 50/1978 sb. § 6)
  • Ochotu být na telefonu připravený jako podpora, když něco nefunguje v době Vaší pohotovosti
  • Samostatnost a pracovitost
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • nepřetržitý provoz 12ti hodinové směny/ flexibilní pracovní doba

Co nabízíme?

  • Příležitost i pro nadšené absolventy
  • Možnost rychlého kariérního růstu
  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • Široký výběr jídel v naší kantýně za více než příznivé ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Online systém Vámi volitelných benefitů
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže
  • Místo výkonu práce: okres Pardubice