LOGISTIKA IMPORT/EXPORT (27-31.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 30700 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Baví vás logistika, celní problematika a komunikace s dodavateli v anglickém jazyce? Máte zkušenost se systémem SAP nebo se ho chcete naučit? Pošlete mi životopis na pozici LOGISTIKA IMPORT/EXPORT (27-31.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Kontrola celních a přepravních dokladů
  • Objednávky přeprav
  • Zadávání dat do systému SAP
  • Evidence přímého a nepřímého materiálu
  • Vyřizování reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Praxi z logistiky ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na pokročilé
  • Znalost celní problematiky
  • MS Office (Excel), SAP - výhodou

Co nabízíme?

  • Nejmodernější technologie v oboru
  • 25 dní dovolené
  • Teplá jídla na pracovišti, velký výběr
  • Penzijko, wellness, fitness, koncerty, divadla
  • Denní využití angličtiny s kolegy, vedení, zákazníky, dodavateli
  • Lokalitu: Pardubice