TECHNICKÁ PODPORA PRO PLYNOVODY (senior)

Neaktivní nabídka

45000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Dorozumíte se plynule anglicky? Máte zkušenost s prací s plynovody? Chcete pracovat ve velice stabilní společnosti, která umí ocenit kvality svých zaměstnanců? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis hned teď! Stabilní česká společnost hledá do svých řad nové posily na pozici: TECHNICKÁ PODPORA PRO PLYNOVODY (senior)

Pracovní náplň

  • podílení se na projektové dokumentaci včetně účasti na kontrolních dnech
  • zpracování nákupní specifikace trubního materiálu a jiných komponentů
  • Komunikace se zahraničními výrobci
  • Technické vyhodnocování nabídek
  • Schvalování výrobní dokumentace
  • Poskytování technické podpory inspekčních činností ve výrobě
  • Účast na vzdělávacích akcích
  • Podílení se na tvorbě normativních (EN TPG) technických norem

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru – petrochemie, energetika, strojírenství
  • Praxe v oboru min. 3 roky (konstrukce, provoz či údržba v energetice nebo petrochemii)
  • Angličtina na úrovni min. B1
  • ŘP sk. B
  • zkušenost s tvorbou normativních technických norem

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • 1 den placeného volna na mimořádné události
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně
  • Flexipassy v hodnotě až 15.000 Kč/rok
  • Možnost Multisport karty
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění min 10.800 Kč/rok
  • Podporu zkušených technických specialistů
  • Přístup k zahraničním normám ISO, ASME, API, EN

    Místo výkonu práce: Praha
    Termín nástupu: IHNED

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu spilkova.continental@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!