Asistentka právního oddělení

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Založena v roce 2010, SOLEK Group se specializuje na obnovitelné a udržitelné zdroje. Inovátor v odvětví solární energetiky, Solek vyvíjí, staví, vlastní a provozuje množství solárních elektráren napříč Evropou a Latinskou Amerikou. Naše solární elektrárny úspěšně operují na území Česka, Rumunska a Chile. Máme centrálu v Praze a Santiagu a další pobočky v Rumunsku, Maďarsku, Kypru a Řecku. Rychle rosteme jak v Evropě, kde plánujeme expanzi do Francie a dalších zemí, tak i v Latinské Americe, kde plánujeme expanzi do Peru a Kolumbie. Naším dlouhodobým cílem je vybudovat portfolio solárních elektráren o celkovém výkonu 2 GWp. Máme přátelskou a start-upovou atmosféru a mezinárodní mind set. Přidejte se k nám a pomozte nám budovat zelenější budoucnost.

Pracovní náplň

    - Administrativní podpora In-house Legal týmu
    - Pomoc s přípravou materiálů a dokončováním prezentací pro naše právní oddělení
    - Emailová a telefonní komunikace v rámci Evropy a Latinské ameriky
    - Vedení právních archivů a databází, kompletace smluv
    - Zakládání dokumentů do spisů, kopírování, skenování, plánování meetingů
    - Výpomoc při organizaci firemních cest a akcí

Co požadujeme?

    - Předchozí zkušenost ze stáže v zahraničí nebo práci v mezinárodní firmě a angličtinu chceš používat na denní bázi
    - Zkušenosti s prací s Excelem, PowerPointem
    - Maturitní vzdělání, případně student VŠ, ideálně ekonomického nebo právního zaměření

    Softskills:

    - Komunikativní
    - Pečlivý
    - Systematický
    - Organizovaný

Co nabízíme?

    - 25 dní dovolené
    - Občerstvení na pracovišti
    - Práce v mezinárodním a dynamickém prostředí
    - Práce v zajímavém a rostoucím odvětví