VEDOUCÍ EXPEDICE - SKLADOVÁNÍ, BALENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Významná výrobní společnost na teplicku rozšiřuje svoje řady o zkušeného vedoucího expedice - specialistu obalových materiálů. Máte zkušenosti s plánováním ve výrobní společnosti - automotive? Umíte anglicky? Pak jste náš člověk!

Pracovní náplň

  • Zabezpečuje dodávky, dopravu a distribuci výrobků, jejich skladování včetně skladování vstupních materiálů a surovin
  • Technická jednání s dodavateli obalů
  • Řídí oběh všech typů obalů (v majetku Sspolečnosti i v majetku zákazníků společnosti)
  • spolupracuje při provádění inventur v interních i externích skladech
  • vede evidenci obalů

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ s praxí obchodního/ekonomického/technického směru
  • Praxi v odd. logistiky výrobní společnosti min 2 roky - zkušenost s obalovými materiály velmi vítána
  • Nutná zkušenost z výrobní společnosti
  • Znalost MS Office, SAP
  • Znalost AJ - schopnost komunikace
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, schopnost budování a vedení týmu, motivace podřízených, hodnocení zaměstnanců, efektivní práce s časem, schopnost analyzovat a řešit problémy)
  • Vyjednávací a rozhodovací schopnosti
  • Samostatnost, koncepčnost, vytrvalost, odpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Nadstandardní benefity k základímu platu
  • Penzijní a životní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Stabilitu a zázemí úspěšné společnosti
  • Kafeterie
  • Dotované stravování