ŽENY I MUŽI DO VÝROBY 25.000Kč +30000 NÁSTUP

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete jistotu v dnešní nejisté době‘? Jste pečlivý a chcete mít možnost se posunout ve firmě dál? Nevadí Vám 12tky? Pak Se mi ozvěte.

Pracovní náplň

  • Montáž menších ale ne maličkých kusů
  • Práce ve stoje a občas i v sedě
  • Střídání pozic během směny s ohledem na Vaše zdraví
  • 12ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden

Co požadujeme?

  • Chuť pracovat
  • Pravidelnou docházku
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání s pravidelným příjmem 24-26.000 Kč
  • Nástupní bonus 30.000 Kč
  • Třináctý plat (vyplácen 2x ročně po polovinách)
  • Příspěvek na dojíždění nebo dopravu zdarma z Brna
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Po zaučení možnost dostat se na vyšší pozici
  • Další benefity po půl roce

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.