OBCHODNÍ MANAŽER - OPTIKA (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Víš co je to optika a optometrie? Baví tě komunikace s lidmi a za volantem jsi ve svém živlu? pak neváhej a pošli mo svůj životopis na vlckova@acjobs.cz Přidej se do našeho týmu a buď náš:

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • péče o svěřenou klientelu + akvizice nových
  • pravidelné vzdělávání se v oboru
  • jednou měsíčně účast na poradě (centrála)

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání (ideálně v oboru)
  • perfektní reprezentaci a komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • služební automobil i k soukromému využití
  • 25 dní dovolené
  • prémie dle prodeje
  • firemní akce
  • podpora vzdělávání
  • flexibilní pracovní doba
  • podpora stabilní společnosti

    Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.