MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (45-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s vedením kolektivu? V oblasti plánování se pohybujete delší dobu a málo co vás překvapí? Zvládáte komunikovat v anglickém jazyce? Zašlete mi životopis! Prosperující výrobní společnost hledá: MANAŽER PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (45-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vedení a rozvoj oddělení plánování
  • zajištění včasných dodávek a plynulé výroby
  • řešení vzniklých problémů a reklamací
  • rozdělování práce plánovačům
  • spolupráce s odděleními napříč výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenosti s plánováním výroby a logistikou
  • prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • komunikativnost, samostatnost a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na sport, kulturu a pojištění a další...

  • lokalitu Hustopečsko