VEDOUCÍ PROJEKTŮ VE VÝVOJOVÉM CENTRU (65.-75.000 Kč)

65000 - 75000 Kč

Baví Vás vedení projektů v automotive a zároveň i vedení týmu? Jste technický typ, který ví, co to obnáší, když se zavádějí nové projekty do výroby? Tak mi zašlete svůj životopis, protože hledáme právě Vás! Hledáme VEDOUCÍHO PROJEKTŮ VE VÝVOJOVÉM CENTRU (65.-75.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zastřešení náběhu nového projektu od před-sériové fáze až po sériovou
  • Sledování fází projektu
  • Komunikace s konstruktéry a řešení vzniklých problémů
  • Zodpovědnost za technické změny v projektu a jeho uvedení do výroby
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání - technické
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenosti s vedením projektů v automotive

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13.plat
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijko
  • Zcela nový projekt

  • Místo výkonu práce: Plzeň + 30 minut

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.