PRACANT VE VÝROBĚ (Plat až 24.500 Kč)

Neaktivní nabídka

22600 - 24500 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Do Brněnské firmy hledáme šikovné, manuálně zručné lidi do výroby na 3 směnný režim. Pokud máte praxi z výroby a nebojíte se obsluhovat jednoduchý stroj, pošlete svůj životopis. Zavolám vám zpět ..

Pracovní náplň

  • Obsluha stroje - vkládání a doplnění materiálu
  • Jednoduché nastavení stroje
  • Kontrola kvality vyrobených kusů
  • Zadání dat do počítače

Co požadujeme?

  • Základní vzdělání + praxe, nebo SOU
  • Praxi z výroby nebo s obsluhou stroje
  • Ochotu pracovat na tři směny (víkendy volné)
  • Přesnost a pečlivost a manuální zručnost
  • Základní znalost práce na počítači - excel

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Flexipassy / Životní pojištění
  • Dotované obědy
  • Bonus za noční směnu nad rámec zákonných příplatků
  • Čisté pracovní prostředí s klimatizací

  • Místo výkonu práce: Brno - Slatina

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.