VEDOUCÍ VÝROBY (43 - 55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

43000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti s vedením většího týmu ve výrobní společnosti? Orientujete se v procesech probíhajících ve výrobě? Dokážete být nadřízeným, který motivuje tým k lepším výsledkům? Chcete pracovat ve společnosti, která má stabilní místo na trhu a roste? Skvělé! Pošlete svůj životopis a získejte jedinečnou příležitost pracovat jako: VEDOUCÍ VÝROBY (43 - 55.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plnění plánu výroby
  • organizace výrobního oddělení
  • spoluúčast na výběrových řízeních nových zaměstnanců
  • podílení se na systému zaškolování
  • motivace a neustálé zlepšování oddělení výroby
  • řešení vzniklých problémů
  • dohled nad dodržováním BOZP
  • reporting a vyhodnocování výsledků

Co požadujeme?

  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • schopnost vést a motivovat tým
  • organizovanost a zodpovědnost
  • pokročilou znalost MS Office pro reporting

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • obědy ve společnosti za zvýhodněnou cenu
  • jazykové vzdělávání
  • bonusy a prémie
  • odměny k výročím
  • další benefity...

  • lokalitu Moravský Písek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.