ELEKTROKONSTRUKTÉR Praha-východ (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chcete se podílet na vývoji a testování nových systémů a láká Vás práce v letectví? Jste čerstvý absolvent elektrotechnického směru a chcete využít své znalosti v praxi? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ELEKTROKONSTRUKTÉR Praha-východ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • konstrukce elektronických systémů
  • tvorba výkresové dokumentace a elektro schémat
  • testování funkčnosti elektrotechnických systémů a zařízení
  • zodpovědnost za technickou kvalitu a dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxi na obdobné pozici i v rámci brigád/stáží - výhodou
  • AJ na mírně pokročilé úrovni (práce s technickou dokumentací)
  • vyhlášku 50/1978 Sb. min.§5
  • orientaci v oblasti HW
  • zájem o letectví a elektrotechniku

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • práci v týmu odborníků ve svém oboru
  • místo výkonu práce: Praha-východ