TECHNIK TESTOVÁNÍ ELEKTRO PŘÍSTROJŮ BRNO

Neaktivní nabídka

18000 - 26000 Kč

Baví Vás elektro a máte osvědčení podle vyhlášky 50/1978 Sb. § 5,6? Chcete spolupracovat s předními světovými výrobci elektrických zařízení? Pak jste člověk, kterého hledáme! Česká firma s působností po celé Evropě v oboru elektro příjme do svých řad kolegu na pozici: TECHNIK TESTOVÁNÍ ELEKTRO PŘÍSTROJŮ BRNO

Pracovní náplň

  • Zkoušení elektrotechnických přístrojů a zařízení
  • Práce s testovací technikou i u klientů
  • Sumarizace výsledků a stanovení závěru zkoušek
  • Kontakt se zákazníkem

Co požadujeme?

  • Odborné vzdělání v oboru elektro
  • (vyhláška 50/1978 Sb. § 5,6)
  • Znalost souvisejících předpisů
  • Komunikativní úroveň AJ, schopnost porozumění odborným textům
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivně

Co nabízíme?

  • Smlouva na HPP
  • Fixní plat + bonusy, placené přesčasy
  • Nadstandartní balíček benefitů
  • Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené
  • Práce ve firmě s dlouhodobou tradicí
  • Spolupráce se světovými značkami
  • Místo výkonu práce: Brno