VÝVOJOVÝ INŽENÝR – ELEKTRONIKA Ostrava

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete se stát součástí vývojového centra pro bezkontaktní systémy? Práce v mezinárodním týmu pro Vás není problém? Chcete při práci využívat nejmodernější technologie? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu do svého R&D týmu na pozici: VÝVOJOVÝ INŽENÝR – ELEKTRONIKA Ostrava

Pracovní náplň

  • vývoj elektronických senzorů a bezkontaktních zařízení
  • návrhy digitálních obvodů senzorů
  • příprava technické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru elektro (slaboproud)
  • komunikativní znalost anglického jazyka (mezinárodní tým)

Co nabízíme?

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost kariérního růstu
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • sick days
  • systém Kafeterie

  • vhodné i pro ABSOLVENTY (zkušenosti s vývojem elektroniky alespoň při škole)

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle potřeby)
  • místo výkonu práce: Ostrava