LEAN AND DIGITIZATION SPECIALIST Praha-východ (60-65.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s nastavování štíhlé výroby a automatizací, robotizací, či digitalizací ve výrobě? Baví Vás navrhování neustálých zlepšování ve výrobních i nevýrobních procesech? Domluvíte se bez problémů anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: LEAN AND DIGITIZATION SPECIALIST Praha-východ (50-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • uplatňování lean metodiky ve výrobě
  • podílení se na nastavování štíhlé výroby
  • rozvoj digitalizace ve výrobě
  • vývoj softwaru v platformách MS Power APPS
  • sledování efektivity výroby a zlepšování procesů
  • zvyšování automatizace výrobních procesů a zařízení
  • rozvoj digitalizace ve výrobních i nevýrobních oblastech
  • odhalování úzkých míst ve výrobním procesu
  • 5S reporty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zahraniční centrálou)
  • Six Sigma certifikát, znalost kanban, Kaizen
  • MS Office na pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • flexibilní pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.