MECHANIK – elektro komponenty

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte elektro vzdělání, zkušenosti se slaboproudem a jste manuálně zručný? Nevadí Vám práce ve dvousměnném provozu (8h)? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MECHANIK – elektro komponenty

Pracovní náplň

    Náplň práce:
  • diagnostikování poruch na elektronickém zařízení pomocí běžných měřících přístrojů
  • odstraňování zjištěných závad na zařízeních
  • čtení v technické dokumentaci

Co požadujeme?

    Požadujeme:
  • SŠ vzdělání obor elektro
  • zkušenosti se slaboproudem
  • vyhlášku 50, §6
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

    Nabízíme:
  • roční bonusový balíček až 30.000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky

  • vhodné i pro ABSOLVENTY!

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okres Trutnov